Wystąpienia w mediach

Poznaj lepiej kandydata na prezydenta Gdańska!

Nie ma wolności bez odpowiedzialności

Moje kandydowanie jest wspólnym wyborem środowiska rodzin. Ludzi, którzy troszczą się o dzieci. Zawsze chciałem, żeby sprawy, o których mówimy, były podniesione do rangi spraw bardzo ważnych, czyli sprawy wychowania dzieci.

19 lutego 2019

Chcę obudzić olbrzyma

Podjęliśmy – w Stowarzyszeniu Odpowiedzialny Gdańsk – decyzję o starcie wyborach po to, by dotrzeć do jak największej grupy mieszkańców Gdańska z przekazem: po pierwsze – uważajcie, urzędnicy chcą ingerować w wasze rodzinne, intymne sprawy. Po drugie: chcę powiedzieć chrześcijanom, katolikom, by nie dali się wykluczyć z życia publicznego, bo przecież mają prawo głośno mówić, z otwartą przyłbicą o swoich poglądach i wartościach. Po trzecie: uważamy, że trzeba pozbyć się zacietrzewienia znanego z polityki ogólnopolskiej na szczeblu lokalnym. Chcemy pokazać, że nie trzeba się ciągle kopać i ze sobą walczyć. O wszystkim można rozmawiać.

9 lutego 2019

W moim życiu Bóg jest na pierwszym miejscu

Jestem zwykłym facetem, który uważa, że ludzie mają robić to, co należy do ludzi, a urzędnicy to, co należy do urzędników. Nie powinniśmy wchodzić w swoje kompetencje, które dzisiaj w sposób chory zostały przemieszane. Urzędnicy w Polsce podejmują zobowiązania, do których nikt nigdy ich nie upoważnił. Niech rodzice odpowiadają za wychowanie dzieci, niech przedsiębiorcy odpowiadają za prowadzenie firm, niech prawo będzie takim prawem, które będzie umożliwiało decydowanie o własnych kompetencjach.

31 stycznia 2019

Pin It on Pinterest

Share This